Hoolimine tervisest ja keskkonnastHoolimine tervisest ja keskkonnast

Ruumide meeldiv sisekliima tänu Norgipsi ökoloogilistele kipsplaatidele.

Kipsplaadid võlgnevad oma suure populaarsuse eelkõige funktsionaalsusele, lõpptulemuse esteetilisusele ja paigalduslihtsusele.

Neid hinnatakse keskkonnasäästlikkuse eest igal etapil, alates toorainest ja tootmisest kuni utiliseerimiseni. Aga mitte kõik ei tea, et see lahenduss võib mõjutada ka ruumide õhukvaliteeti.

Loodusest pärinev jõud

Kipsplaatide peamine koostisosa on kips.

Kipsplaadi loomulikud omadused teevad sellest suurepärase eriotstarbelise ehitusmaterjali. Tänu võimele imada liigset niiskust ja anda seda uuesti välja siis, kui õhk ruumis muutuv liiga kuivaks, aitavad kipsplaadid reguleerida ruumide õhuniiskust.

Ökoloogiline tootmisprotsess

Kipsplaatide tootmisel kasutatav papp valmistatakse vanapaberist. Kust tuleb kips?

Kipsi kaevandatakse avatud meetodil looduslikest ladestustest või saadakse soojuselektrijaamades suitsugaaside väävlitustamise etapis. See on väga keskkonnasõbralik loomulik protsess, mis ennetab happevihmasid põhjustava väävli ja lämmastikoksiidide eraldumist. Väävlitustamise ajal veekeskkonnas sadestavad ja eraldavad tõhusalt kristalliseerumisprotsessi käigus kõik tarbetud või potentsiaalselt kahjulikud ained. Nii saadud kips on puhas ja ei sisalda näiteks savi või mineraalsoolasid. Veelgi enam, selle protsessi käigus ei teki tülikaid jäätmeid. Lisaks selleks uuritakse materjali regulaarselt laborites, muuhulgas kontrollitakse soovimatute koostisosade sisaldust. Nii jõuavad turule ainult tooted, mis on keskkonnale täiesti ohutud.

Kerge, vastupidav ja keskkonnasäästlik

Norgipsi peamised ja ehitusalastele õigusnormidele vastavad kipsplaadiliigid läbivad tootmise etapil mikrovahustamise, mis muudab need plaadid kergemaks, säilitades samas nende vastupidavuse ja paigaldusomadused.

Norgipsi kergemad kipsplaadid ei tähenda ainult suuremat mugavust mikrotasandil, vaid minimiseerivad ka negatiivset keskkonnamõju makrotasandil. Koorma väiksem kaal võimaldav transportida korraga rohkem kipsplaate, tänu millele on tarneprotsess keskkonnasäästlikum.

Tehtud uuringud on näidanud, et puhtast ja keskkonnale ohutust mikrovahustatud kipsist valmistatud plaadid on sama vastupidavad kui teiste tootjate kipsplaadid. Tänu oskustebele ja tänapäevastele tehnoloogiatele pakub Norgips oma klientidele kvaliteetseid materjale, mis on toodetud kooskõlas loodusega.

Saada sõnum

Lugupeetud kliendid,
isikuandmete turvalisus on meie jaoks väga oluline.
Seoses sellega edastame info isikuandmete töötlemise kohta meie poolt. Isikuandmete haldaja on Norgips Sp. z o.o. asukohaga Varssavis /02-634/ aadressil Racławicka 93. Teie isikuandmeid töödeldakse saadetud küsimusele vastamise eesmärgil.
Rohkem selle kohta meie privaatsuspõhimõtetes.

Seda saiti kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i privaatsuspoliitika ja kasutustingimused.

Dokumendi kaust
Dokumendi kaust
close

Dokumendimapp on koht, kus saad hoida valitud faile ja materjalikulu kalkulatsioone.

Klõpsa "Mappi" mistahes dokumendil või kalkulatsioonil,

Tänu dokumendimapile saad lihtsal viisil koostada oma projekti jaoks vajaliku dokumentatsiooni:

  • toodete ja lahenduste tehnilised dokumendid
  • materjalikulu kalkulatsioonid
  • kokkuvõtliku toodete loendi
  • tiitellehe koos projekti sertifikaadiga
Laadi alla ZIP Laadi alla ZIP
Laadi alla PDF Laadi alla PDF
Saada aadressile @ Saada aadressile @
 Kõik kaustad
Sulge
üles